استقرار صنایع صبح پارلار در پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی به عنوان شتاب دهنده


آیین امضا قرارداد استقرار صنایع صبح پارلار آسیا در پارک علم و فناوری آذربایجان با حضور رییس پارک علم وفناوری آذربایجان شرقی انجام گرفت که در این قرارداد، صنایع صبح پارلار متعهد شد که از ایده های حوزه های سخت افزارهای برق و الکترونیک، سامانه های مرتبط با اینترنت اشیا و سیستم های هوشمند اتوماسیون حمایت کند.

دکتر جعفر صبحی مدیرعامل صنایع صبح پارلار آسیا نیز فرمودند:
ارتباط دهی تیم ها به شبکه ای از سرمایه گذاران، متخصصان و رهبران تجاری و همچنین مشارکت در زمینه برپایی نمایشگاه ها، جشنواره ها و تورهای علمی از خدمات این شتابنده به ایده های حوزه های سخت افزارهای برق و الکترونیک، سامانه های مرتبط با اینترنت اشیا و سیستم های هوشمند اتوماسیون ارائه خواهد شد. به گفته ایشان صنایع صبح پارلار به عنوان شتاب دهنده با برگزاری کارگاه ها، همایش ها و ارائه مشاوره کسب و کار، به تیم های پیش شتابدهی، زمینه لازم را برای تجاری سازی استارتاپ ها و استقرار آن ها در پارک علم و فناوری فراهم خواهد کرد.

دکتر عبدالرضا واعظی رئیس پارک علم و فناوری فرمودند:
شتاب دهنده صبح پارلار به تیم های متقاضی ایجاد کسب و کارهای نوپا فناورانه و نوآورانه خدمات شتابدهی توسعه کارآفرینی ارائه می کند. وی با اشاره به آموزش و توانمند سازی نیروهای مورد نیاز کسب و کار ها و استارتاپ های استانی در موضوعات این شتاب دهنده تاکید کرد: ایجاد فضایی جذاب برای جوانان برای برگزاری مسابقات، دورهمی های کارآفرینی و نشست های تخصصی ، کلاس ها و کارگاه های استارتاپی برای توسعه کسب و كارهای فناور محور از دیگر اهداف این مجموعه خواهد بود.

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد:
شرکت صنایع صبح پارلا آسیا یك شركت دانش بنیان اصیل می باشد كه در راس آن یك هیات علمی دانشگاه قرار دارد و ٢٥ درصد از كاركنان آن در بخش تحقیق و توسعه شركت مشغول بوده و از شرکت های موفق و خلاق در حوزه الکترونیک می باشد. با آغاز کار شتابدهی می توان به شکوفایی جوانان علاقه مند حوزه الکترونیک کمک شایانی کرد.
Sobh Parlar Asia - All Right Reserved © 2022