سوالات متداول


آیا خدمات پس از فروش فقط به صورت حضوری ارائه میشود؟

خیر ، کلیه خدمات فروش و پس از فروش گروه صنعتی پارلار علاوه بر شکل حضوری ، به اشکال اینترنتی ( ایمیل ) و تلفنی و پستی نیز قابل ارائه می باشد.

در صورت بروز مشکل در استفاده از محصولات و خدمات ، چه بخش یا واحدی از شرکت جواب گوی سوالات من خواهد شد؟

در صورت بروز هر گونه خطا یا مشکل در استفاده از محصولات و خدمات ما، لطفاً با دپارتمان فروش دفتر مرکزی به شماره 4208022-0411 تماس بگیرید و یا به یکی از نمایندگان مجاز ما مراجعه نمایید.

شرکت چه خدمات پس از فروشی را برای محصولات فروخته شده در نظر گرفته است؟

گروه صنعتی پارلار به دلیل کیفیت بالای محصولات خود همه محصولات خود را شامل 2 سال گرانتی تعویض نموده است.

آیا نمایندگی‌ها نیز خدمات پس از فروش ارائه می‌دهند؟

بلی، شما می‌توانید خدمات پس از فروش گروه صنعتی پارلار را برای اغلب کالاها از نمایندگان موجود در لیست نمایندگی دریافت نمایید.

چه مدت زمانی برای دریافت محصول پس از سفارش اینترنتی آن نیاز می‌باشد؟

به محض اتمام مراحل خرید موجود در وب سایت، محصول خریداری شده تحویل پست سفارشی خواهد شد و بر اساس چارچوب زمانی پست، محصول ارسال شده در مدت زمان تعیین شده به دست شما خواهد رسید.

در صورتی که قطعه مورد نیاز من در لیست محصولات شرکت شما نباشد ، ایا بصورت سفارشی نیز اقدام به طراحی و تولید محصولات سفارشی مینمایید ؟

بلی ، گروه صنعتی پارلار با توجه به توانمندی های گسترده در زمینه  طراحی و ساخت انواع بردهای الکتریکی صنایع مختلف این توانایی را دارد که محصولات شما را در اسرع وقت طراحی ، تولید و سفارشی سازی نماید.

آیا مجموعه شما توانایی تولید در مقیاس انبوه را دارد ؟

بلی ، گروه صنعتی پارلار با دارابودن دستگاه ها و تکنولوژی های مدرن و به روز جهانی توانایی تولید روزانه 10000 قطعه  برد های الکتریکی را دارا میباشد.

آیا طراحی مدارات برد های تولیدی شما توسط خودتان انجام میگیرد ؟

بلی ، بخش تحقیق و توسعه گروه صنعتی پارلار متشکل از استادان دانشگاه ، صنعتگران و مهندسان رشته های مختلف الکترونیک ، مکاترونیک ومکانیک توانایی طراحی کلیه مدارات و بردهای الکترونیکی صنایع مختلف را دارا میباشد.

آیا شرکت شما با شرکت های به نام ایرانی نیز همکاری دارد ؟

بلی ، مطمئن باشید اغلب هموطنان ما حداقل یک محصول در خانه خود دارند که از محصولات گروه صنعتی پارلار در آن بکار رفته است . میتوانید لیست برخی از مشتریان ما را در بخش مشتریان ما ملاحظه بفرمایید.

آیا شرکت شما صادرات نیز دارد ؟

بلی ، گروه صنعتی پارلار با توجه به کیفیت بالای محصولات خود در سالهای اخیر موفق به صادرات محصولات خود به کشورهای دیگر نیز شده است.

آیا شرکت شما توانایی تولید مدارات الکتریکی با قطعات SMD  را نیز دارد ؟

بلی ، گروه صنعتی پالار با توجه به دارا بودن خطوط فول اتوماتیک تولید برد های SMD  ساخت کشور ژاپن و کره ، توانایی تولید و مونتاژ کلیه بردهای SMD   را دارا میباشد.

Sobh Parlar Asia - All Right Reserved © 2022